Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

SUP it UP (cleanup day) 2023

16 september @ 13:00 - 15:00

€15.00

Wil jij ook leren suppen en je tegelijk inzetten voor een schone vaart? Of kun je al suppen en ga je puur voor het schoonschip maken middels een tour.

Doe dan mee met de SUPitUP cleanUP actie.

Er is voor beide aanbod:

Beginnersles / start 13.00 / kosten €15,- / incl boardhuur en cleanup materialen / SUPtropische verrassing onderweg

Tour (gecanceld)/ start 14.00 / kosten €15,- / incl boardhuur en cleanup materialen / SUPtropische verrassing onderweg / eigen board €10,-

Ben jij er niet vies van om uit je comfortzone te gaan en goed te zorgen voor onze nabije natuur waarbij we op de SUP de Vlaardingse Vaart schoonscheppen van plasticsoep.

Ook leuk om met het gezin te doen, deelname is vanaf 8 jaar.

Kijk voor de voorwaarden op: www.2coachme.nl

Reserveer snel je plekje via deze ticket.

Voor vuilniszakken wordt gezorgd, wel handig om zelf even werk (plastic) handschoenen mee te nemen.

Adres SUPloods:
Vlaardingsekade 64 Schipluiden (200 meter naast brasserie Vlietzicht in de richting van Vlaardingen)

Parkeren auto en fiets:
Graag bij Vlietzicht.

Meetingpoint:

Vlaardingsekade 64, Schipluiden (randje Vlaardingen)
We verzamelen bij een grote zwarte loods direct aan de waterkant (bij beachflag van SUP Vlaardingen).

Leuk en goed als je erbij bent.
Opgeruimd Vaart netjes!

 

 

 

Gegevens

Datum:
16 september
Tijd:
13:00 - 15:00
Kosten:
€15.00
Evenement Categorie:

Locatie

Vlaardingsekade 64
Vlaardingsekade 64
Schipluiden, Zuid-Holland 2636BD Nederland
+ Google Maps

Organisator

SUP Vlaardingen

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn nog niet beschikbaar