Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Masterclass Slaap / 7 febr.

7 februari 2022 @ 19:30 - 21:00

€20.00 – €23.00

Masterclass Slaap

Droom jij ook van een lange en goede nachtrust?

Een kwart van de Nederlanders kampt met slaapproblemen, de meeste mensen komen niet aan de 8 uur slaap en ervaren onderbrekingen gedurende nacht.

Chronisch slaaptekort vergroot de kans op allerlei lichamelijke klachten: van diabetes en obesitas tot hartstoornissen en depressie.

In deze masterclass neemt Wout (mental coach) jou mee in de geheimen van een kwalitatieve en kwantitatieve slaap. Goed slapen begint eigenlijk al bij het wakker worden en vertellen we je welke simpele zaken je kunt aanpassen die de slaap, dus jouw herstel, bevorderen.

Dus niet hoe moet je anders gaan slapen, maar hoe kun je je dag anders indelen zodat je beter kunt slapen om zo met meer energie de volgende dag te beginnen.

Wat kun je verwachten:

  • Kennis over werking van het bioritme en slaaphormonen en welke zaken hierin essentieel zijn.
  • Bewustwording over slaapfases en de slaapcyclussen.
  • Hoe je een avondritueel kunt creëren als voorwaarde voor een goede start.
  • adhv een slaapblauwdruk je eigen norm kunnen onderzoeken (huiswerkopdracht)

Dus slaap je slecht, minder goed of wil jij je slaap optimaliseren dan ben je van harte welkom.

Laat je inspireren, we kijken naar je uit.

Gegevens

Datum:
7 februari 2022
Tijd:
19:30 - 21:00
Kosten:
€20.00 – €23.00
Evenement Categorie:

Locatie

Watertoren Vlaardingen
Van Linden van Den Heuvellweg 2B
Vlaardingen, Zuid-Holland 3134 AE Nederland

Organisator

2CoachMe Academy

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar